Page 2 of 3

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Tue Jun 19, 2018 2:58 pm
by Tinanja
Pelejä päivitelty kaikille hahmoilleni.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Wed Jun 20, 2018 6:30 pm
by Vampuuri
Riiman pelit lisätty ja pituus päivitetty metsänpeikolle sopivaksi.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Thu Jul 12, 2018 11:37 am
by Kide
Mirayan kuva lisätty ja pelit päivitetty.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sat Jul 21, 2018 4:35 pm
by Kuparirapu
Vareon, Llianjinin, Novianin & Nimettömän pelit päivitetty

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sun Aug 05, 2018 5:44 pm
by Kide
Kaikkien hahmojen pelit päivitetty.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sat Sep 22, 2018 10:22 pm
by Kuparirapu
Vareon, Llianjinin, Novianin ja Nimettömän pelit päivitetty

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sat Nov 17, 2018 7:34 pm
by Kide
Mirayan ja Tessan pelit päivitetty.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sat Dec 01, 2018 8:09 pm
by Arlin
Vixarin kuvaus päivitetty ja siirretty puolpäähahmoksi.

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Thu Dec 27, 2018 10:40 am
by Kuparirapu
Llianjinin ja Novianin pelit päivitetty ajan tasalle

Re: Hahmokuvauksen päivitys

Posted: Sat Dec 29, 2018 1:16 pm
by Tinanja
Kaikkien hahmojeni pelit päivitetty o/